Štěpánský běh v Kyjově (26.12.2016) Kyjov (609 kB)
Běh Hodonín-Holíč_Skalica (17.12.2016) Hodonín (352 kB)
Mikulášský běh - Memoriál Milana Dvořáka (26.11.2016) Vyškov
Mistrovství ČR v přespolním běhu (19.11.2016) Praha
Běh okolo Jehnic (17.11.2016) Jehnice
MMaS ve vícebojíc všech kategorií (8.-9.10.2016) Třinec
BĚH ZA BOŘETICKÝM BURČÁKEM (8.10.2016) Bořetice (514 kB)
Krajské kolo v přespolním běhu AŠSK (7.10.2016) Hodonín (60 kB)
Atletická neděle (2.10.2016) Hodonín
Bukovanský mlýn (30.9.2016) Bukovany (524 kB)
Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (28.9.2016) Uherské Hradiště
Svatováclavský běh Blažovicemi (28.9.2016) Blažovice (239 kB)
Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (24.9.2016) Ostrava
Malacká desítka (24.9.2016) Malacky (447 kB)
Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (24.9.2016) České Budějovice
Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (22.9.2016) Znojmo
Okresní kolo v přespolním běhu AŠSK (21.9.2016) Hodonín (58 kB)
Bučkáková šestka (18.9.2016) Dolní Bojanovice (598 kB)
Velká cena města Prostějova, Memoriál Dr. E. Rozbořila (18.9.2016) Prostějov
Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (17.-18.9.2016) Jablonec nad Nisou
Medlenov chodník (16.9.2016) Gbely (475 kB)
Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (11.9.2016) Šumperk
Velká cena města Holíč (10.9.2016) Holíč (131 kB)
Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (10.9.2016) Třinec
Finále ligy SVK (10.9.2016) Dubnica nad Váhom
Mistrovství ČR družstev mužů a žen (4.9.2016) Ústí nad Orlicí
BEH KÚPELNÝ PARKOM (3.9.2016) Smrdáky (340 kB)
4. kolo II. ligy mužů a žen (3.9.2016) Olomouc
Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (27.-28.8.2016) Kladno
BĚH K RADOŠOVSKÝM VINOHRADOM (20.8.2016) Radošovce (334 kB)
Velká cena města Kolína (21.8.2016) Kolín
Atletická středa (17.8.2016) Břeclav
51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (16.8.2016) Plzeň
Vnorovská desítka (13.8.2016) Vnorovy (1749 kB)
Horňácká pětadvacítka (6.8.2016) Velká nad Veličkou (622 kB)
Mítink Zlín 2016 (6.8.2016) Zlín
Mitsrovství světa juniorů (19.-24.7.2016) Bydhošť
3. kolo Atletickej ligy - Memoriál Zdeňka Hrbáčka (17.7.2016) Dubnica nad Váhom
Novolhotská pětka (9.7.2016) Nová Lhota (698 kB)
Mistrovství Evropy mužů a žen (6.-10.7.2016) Amsterdam
Mezistátní utkání juniorů (1.7.2016) Miskolc
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (25.-26.6.2016) Třinec
Běh Moravským Pískem (25.6.2016) Moravský Písek (512 kB)
Běh olympijského dne (22.6.2016) Hodonín (139 kB)
Pětiboj mladšího žactva (21.6.2016) Hodonín
Bě o pohár města Kunovic a EPS (18.6.2016) Kunovice (686 kB)
Mistrovství České republiky mužů a žen (17.-.19.6.2016) Tábor
Memoriál Petra Bělohoubka ve vícebojích (14.6.2016) Mikulčice (724 kB)
2. kolo extraligy mužů a žen (12.6.2016) Kolín
Mistrovství Moravy a Slezska st. žactva (12.6.2016) Třinec
2. kolo atletické ligy SVK 2016 (11.6.2016) Šamorín (SVK)
3. kolo II. ligy mužů a žen (11.6.2016) Hodonín
3. kolo OP družstev mladšího žactva (9.6.2016) Hodonín
Premium mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (6.6.2016) Praha-Juliska
Běh okolo Mohyly Míru (5.6.2016) Šaratice
Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (5.6.2016) Břeclav
Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (5.6.2016) Praha-Děkanka
Praga Academica (2.6.2016) Praha-Strahov
2. kolo OP družstev mladšího žactva (2.6.2016) Hodonín
Běh Filipovským údolím (29.5.2016) Javorník (461 kB)
Chůze pro 3. kolo II. ligy mužů (29.5.2016) Zeleneč (192 kB)
3. kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (29.5.2016) Vyškov
2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (28.5.2016) Uherské Hradiště
Mravenčiárska míla (21.5.2016) Plavecký Štvrtok (570 kB)
2. kolo soutěže družstev juniorů a dorostu (21.5.2016) Břeclav
55. Zlatá tretra Ostrava (20.5.2016) Ostrava
Vrhačské kontrolní závody (19.5.2016) Hodonín
Krajské finále Štafetového poháru (16.5.2016) Břeclav
Přebor JmK staršího a mladšího žactva jednotlivců (15.5.2016) Břeclav
2. kolo přeboru JMK staršího žactva (15.5.2016) Břeclav
1. kolo extraligy (14.5.2016) Plzeň
Běh o Malansků trnku (14.5.2016) Malá Vrbka (479 kB)
1. kolo II. ligy mužů a žen (14.5.2016) Vyškov
Pohár Rozhlasu - okresní kolo (11.5.2016) Kyjov
Rohatecká desítka (8.5.2016) Rohatec (835 kB)
MČR v maratonu (8.5.2016) Praha
1. kolo juniorů a dorostu (8.5.2016) Olomouc
10 km chlůze pro 2. kolo II. ligy mužů (7.5.2016) Opatov
1. kolo OP mladšího žactva (5.5.2016) Hodonín
Přerovský pětiboj (1.5.2016) Přerov
Jablonická desiatka (30.4.2016) Jablonica (572 kB)
1. kolo přeboru JMK družstev staršího žactva (30.4.2016) Hodonín
Štafetový pohár 2016 - okresní kolo (27.4.2016) Hodonín (24 kB)
Okresní přebory 2016 (23.4.2016) Hodonín
Běh osvobození Vacenovic (16.4.2016) Vacenovice (437 kB)
Velká Morava (9.4.2016) Mikulčice (408 kB)
Beh okolo Hlbokého (2.4.2016) Hlboké (507 kB)
Běh o Velkopavlovickou meruňku (26.3.2016) Velké Pavlovice (418 kB)
Olomoucká dvacítka (25.3.2016) Olomouc; 10 km chůze pro I. kolo II. ligy mužů
Hodonínský kros (19.3.2016) Hodonín (987 kB)
Mistrovství mužů a žen v hale (27.-28.2.2016) Ostrava
Mistrovství ČR dorostu a juniorů (20.-21.2.2016) Praha-Stromovka
AIT International Grand Prix (17.2.2016) Athlone - Irsko
Mistrovství ČR v chůzi (14.2.2016) Praha-Stromovka
Mítink EA (12.2.2016) Linec
Rájecká desítka (6.2.2016) Rájec Jestřebí
Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (6.2.2016) Ostrava
Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (5.2.2016) Olomouc
Mezinárodní mítink (30.1.2016) Vídeň
Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Praha-Strahov) 30.1.2016
Radostická nerezová desítka (23.1.2016) Radostice
Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (29.1.2016) Ostrava
Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (24.1.2016) Ostrava
2. olomoucká hala (23.1.2016) Olomouc
2. veřejné závody PAS (19.1.2016) Praha-Stromovka
Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (16.1.2016) Ostrava
Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (9.1.2016) Praha