Atletický klub Hodonín

FB telefon +420 606 394 440 e-mail akhodonin@seznam.cz

Aktuálně

Tréninky atletických přípravek 2023/2024

  PRVNÍ TRÉNINK NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU PROBĚHNE VE ČTVRTEK 14.9.2023 OD 16:00 HODIN.

TRÉNINKY BUDOU PROBÍHAT KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK OD 16:00 do cca 17:00 hodin. Přicházejte prosím 15 minut před zahájením tréninku.

 

Je pro nás důležitá samostatnost dětí. Proto prosíme přihlašujte děti školního, popřípadě předškolního věku, které jsou samostatné. V současné době je nutné děti pouze předat trenérům a nezdržovat se v prostorech sportoviště a to nejen z hygienických důvodů, ale i bezpečnostních (současně mohou probíhat tréninky jiných skupin nebo sportů). Děkujeme za pochopení.

 

PŘIJĎTE SE PODÍVAT A VYZKOUŠET SI PRVNÍ TRÉNINK. POKUD SE VÁM ZALÍBÍ STAŇTE SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU.

 

Prosíme rodiče, aby pro své děti, které chtějí nastoupit do atletické přípravky měli plně vyplněnou přihlášku (pokud jste odevzdali v minulém roce již novou nemusíte) a zdravotní způsobilost, kterou si zde můžete stáhnout v dokumentech. Členský příspěvek pro rok 2023/2024 činí 3.000,- Kč (lze uhradit na dvě části).

 

Tréninky budou probíhat za dobrého počasí na stadionu U Červených domků. V případě špatného počasí a v zimních měsících v nafukovací hale v areálu ČD.

K parkování svých vozidel prosím využijte parkoviště u sportovní haly TEZA. Ke stadionu je zákaz vjezdu, který nedoporučujeme porušovat. Ke stadionu od parkoviště u haly TEZA je to cca 300 m chůze.

Děkujeme a těšíme se na Vaše děti.

 

Veškeré informace rádi zodpovíme emailem nebo telefonicky. Kontakty na trenéry přípravek najdete zde.

 

Fotogalerie