Atletický klub Hodonín

FB telefon +420 606 394 440 e-mail akhodonin@seznam.cz

Aktuálně

Tréninky atletických přípravek 2021/2022

  PRVNÍ TRÉNINK NOVÉHO ŠKOLNÍHO ROKU PROBĚHNE VE ČTVRTEK 9.9.2021 OD 16:00 HODIN.

TRÉNINKY BUDOU PROBÍHAT KAŽDÉ ÚTERÝ A ČTVRTEK OD 16:00 do cca 17:00 hodin. Přicházejte prosím 15 minut před zahájením tréninku.

 

Je pro nás důležitá samostatnost dětí. Proto prosíme přihlašujte děti školního, popřípadě předškolního věku, které jsou samostatné. V současné době je nutné děti pouze předat trenérům a nezdržovat se v prostorech sportoviště a to nejen z hygienických důvodů, ale i bezpečnostních (současně mohou probíhat tréninky jiných skupin nebo sportů). Děkujeme za pochopení.

 

PŘIJĎTE SE PODÍVAT A VYZKOUŠET SI PRVNÍ TRÉNINK. POKUD SE VÁM ZALÍBÍ STAŇTE SE ČLENEM NAŠEHO TÝMU.

 

Prosíme rodiče, aby pro své děti, které chtějí nastoupit do atletické přípravky měli plně vyplněnou přihlášku (pokud jste odevzdali v minulém roce již novou nemusíte) a zdravotní způsobilost, kterou si zde můžete stáhnout v dokumentech. Členský příspěvek pro rok 2021/2022 činí 2.000,- Kč (lze uhradit na dvě části).

Tréninky budou probíhat na stadionu U Červených domků v případě dobrého počasí. V případě děště bude trénink zrušen. Jelikož nemáme k dispozici tělocvičnu přilehlé ZŠ ČD musíme trénik prozatím organizovat jen na stadionu. V blízkých týdnech by měla být k dispozici nafukovací hala v areálu ČD, kam budeme chodit v zimních měsících. Vše bylo poškozeno tornádem a ve spolupráci s městskou organizací TEZA, s vedením a odbory města děláme vše proto, aby byl co nejdříve obnoven provoz všech sportovišť. Tímto všem za tuto práci děkujeme.

K parkování svých vozidel prosím využijte parkoviště u sportovní haly TEZA. Ke stadionu je zákaz vjezdu, který nedoporučujeme porušovat. Ke stadionu od parkoviště u haly TEZA je to cca 300 m chůze.

Děkujeme a těšíme se na Vaše děti.

 

Veškeré informace rádi zodpovíme na emailem nebo telefonicky. Kontakty na trenéry přípravek najdete zde.

Informace pro rodiče

Fotogalerie