Atletický klub Hodonín

FB telefon +420 606 394 440 e-mail akhodonin@seznam.cz

Aktuálně

Athletics Indoor Ostrava

Dnes se konal v krásné atletické hale v Ostravě – Vítkovicích mítink Athletics Indoor Ostrava, kde běžel i zástupce našeho atletického oddílu Patrik SASÍNEK. V prvním závodě letošní halové sezóny se představil v běhu na 800 m, kde časem 1:58,76 min. doběhl celkově na devátém místě. Vítězem se stal Filip Šnejdr z ASK Slavie Praha, který časem 1:49,49 min. zaostal jen 14 setin sekundy za limitem pro HME V Bělehradě. V běhu na 60 a 150 m vstoupila do halové sezóny taktéž sprinterka Veronika PALIČKOVÁ,  odchovankyně a členka našeho oddílu, nyní trénující v Ostravě u trenérky Taťány Netoličkové - Kocembové. V rozběhu na 60 m doběhla na třetím místě v čase 7,73 s a tímto časem postupila do finále, kde zaběhla čas 7,75 s a skončila celkově na čtvrtém místě. Verča měla fantastické startovní reakce, v rozběhu i ve finále nejlepší ze všech závodnic!!!  Skvělou startovní reakci potvrdila i v závodě na 150m, kterou měla opět ze všech nejlepší. Časem 18,80 s obsadila celkové 7 místo. Verča po prodělané chřipce trénuje zatím jen 9 dní, proto první halový start byl jen testem odolnosti organismu, ale pokud zdraví vydrží, můžeme se v nastávající sezóně těšit na výborné časy této vynikající sprinterky.