Atletický klub Hodonín

FB telefon +420 606 394 440 e-mail akhodonin@seznam.cz

Aktuálně

Letní olympiáda dětí a mládeže

Od 23. do 27. června se konaly na stadionu v Uherském Hradišti atletické soutěže v rámci Letní olympiády dětí a mládeže, kterou letos hostil Zlínský kraj. Této Olympiády se zúčastnili také naši dva zástupci, Michaela Knotková a Jakub Škojec. Ve středečním finále získala Michaela Knotková zlatou medaili na 800 m v novém osobním rekordu 2:24,40 min a vylepšila tím oddílový rekord Terezy Korvasové. Nejmladší ze startovního pole tak získala první zlatou medaili pro výběr Jihomoravského kraje v atletických soutěžích. Z pondělních rozběhů na téže trati se nedokázal do finále kvalifikovat náš druhý zástupce Jakub Škojec. Jeho čas 2:24,19 min v součtu rozběhů znamenal osmý nejlepší výkon. Ve čtvrtek Olympiáda dětí a mládeže skončila a Jihomoravský kraj v bodovém součtu všech sportů tentokrát obsadil druhé místo za výběrem středočeského kraje. Více fotek a informací o akci naleznete na oficiálních stránkách JMK: https://www.jmkodm.cz/