Aktuálně

Chodci otestovali formu před republikou

V sobotu v rámci otevřeného mistrovství Olomouckého kraje testovali svou formu chodci. V závodě na 3000 m si nejlépe z nich vedl junior Filip Veselouš, který časem 14:14,50 minuty ustanovil okresní rekord této věkové kategorie. Za ním došel do cíle další z juniorů Jiří Skalka v čase 14:55,90 minuty a na třetí pozici za nimi proťal cílovou čáru dorostenec Alexandr Malysa v čase 15:57,98 minuty. V neděli budou právě tito tři závodníci bojovat o republikové medaile v pražské hale ve Stromovce. Loni v kategorii dorostu získal Filip Veselouš titul a Jiří Skalka hned za ním stříbro. V kategorii juniorů bude obhajoba těchto pozic nelehká, ale věřme, že i tentokrát to „cinkne“.

V Olomouci se představila také jedna zástupkyně něžného pohlaví. Kateřina Fiailová opět útočila na osobní rekord ve skoku vysokém, bohužel opět marně. Vyrovnaný osobní rekord 160 cm skočený na druhý pokus je známkou stabilní formy a doufejme, že již na sobotním Mistrovství Moravy a Slezska svůj rekord posune. Představila se také ve finále na 60 m dorostenek, kde doběhla na druhém místě za domácí Lucií Zlatníkovou v osobním rekordu 8,45 s.
V bratislavské hale zkoušel výsledky své tréninkové píle Ondřej Džuba. V běhu dorostenců na 400 m obsadil druhé místo časem 55,11 s. Druhý zástupce Patrik Sasínek kvůli nachlazení svůj start na 3000 m vynechal.
Již o víkendu nás čekají dvě významné akce. V sobotu Mistrovství Moravy a Slezska v bratislavské hale a v neděli Mistrovství České republiky v chůzi v pražské hale na Stromovce.
 

Výsledky z Olomouce zde

Výsledky z Bratislavy zde

 

Zpět


Novinky

Výsledky

Do ročníku 2020 jsme vložili nový záznam s názvem Běžecký mítink Jiřího Sýkory (31.7.2020) Opava.

Více

Výsledky

Do ročníku 2020 jsme vložili nový záznam s názvem Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu (2.8.2020) Olomouc.

Více

Výsledky

Do ročníku 2020 jsme vložili nový záznam s názvem BEH JURSKÝM PARKOM (18.7.2020) Borský Svätý Jur.

Více

Výsledky

Do ročníku 2020 jsme vložili nový záznam s názvem NOVOLHOTSKÁ PĚTKA (11.7.2020) Nová Lhota.

Více

Všechny


Podporují nás

Město Hodonín

Jihomoravský kraj

Moravské naftové doly

Teamstore


Asport


Jih 2000


Hotel Panon Hodonín


S auto group


Papírenské zboží Hodonín


AF Power


S auto group


Korelis - LED design, svítidla, projekty