Atletický klub Hodonín

FB telefon +420 606 394 440 e-mail akhodonin@seznam.cz

Aktuálně

2000

V roce 2000 vstupuje Atletický klub Hodonín do sezóny zejména s vědomím zajištění výstavby nové dráhy ve spolupráci s dalšími subjekty, tedy zajištění sdružených prostředků na výstavbu. Tento úkol se stává prioritou celého klubu. Na halovém MMaS jsme získali celkem 4 zlaté medaile. Na jejich zisku se podíleli: Lukáš Lípa, Pavla Andrýsková, Lukáš Svoboda a Ondřej Něnička. Halové Mistrovství České republiky přineslo zisk dvou stříbrných medailí zásluhou Pavly Andrýskové na 60 m a Lukáše Lípy v dálce. Na otevřené dráze při MMaS získala celkem dvě zlaté medaile Pavla Andrýsková (100 a 200 m). Na Mistrovství České republiky na otevřené dráze získali dvě bronzové medaile Pavla Andrýsková (100 m) a Vítězslav Veselý (oštěp). Atletický klub se podle zisku medailí z MČR umístil na 21. místě klubových moravskoslezských tabulek. Družstva podala svůj standardní výkon a nijak nevybočila ze své výkonnosti. Mladší žáci v oblastním finále Jihomoravského kraje byli druzí a mladší žákyně vybojovaly šestou příčku. Starší žáci ve finále MMaS obsadili sedmou příčku a starší žákyně bohužel nepostoupily ze své skupiny. Družstvo juniorů skončilo v MMaS na šestém místě. Muži po loňském postupu vybojovali ve druhé lize druhé místo. Po stránce finanční družstvo nemělo problémy s činností.