Aktuálně

FILIP SASÍNEK JE VÍCEMISTREM EVROPY DO 22 LET !!!

Hodonínské atletické "duo" S+S ( Sasínek, Slezák) dosáhlo dalšího obrovského úspěchu. Filip Sasínek, svěřenec trenéra Antonína Slezáka dokázal v letošní sezóně získat  již druhou "velkou" medaili. Po zisku bronzové medaile z HME v Bělehradě si tentokrát doběhl v polské Bydhošti pro evropské stříbro v kategorii do 22 let a stal se tak VÍCEMISTREM EVROPY na trati 1500 metrů.

Nejdříve skvěle zvládnul čtvrteční rozběh, kdy v taktickém závodě potvrdil roli jednoho z favoritů, splnil očekávání a s přehledem si zajistil postup do sobotního finále z druhého místa časem 3:43,96. Bylo jasné, že finálový běh nebude žádný úprk, ale poběží se opět pomalý taktický závod. Filip se tentokrát od začatku držel na chvostu startovního pole, ale postupně se propracovával dopředu a v náběhu do posledního kola, kdy se vyvezl za Polákem Rozmysem mu již patřila třetí příčka. V cílové rovince se mu podařilo před domácího Poláka dostat, ale zároveň ho z pravé strany na cílové šachovnici přespurtoval Němec Probst, který se tak stal mistrem Evropy v čase 3:49,02. Filipovi tak cinklo stříbro za čas 3:49,23.

Gratulujeme!

 

Zpět


Novinky

Aktuálně

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuálně s názvem První závody za dvěřmi - propozice.

Více

Výsledky

Do ročníku 2019 jsme vložili nový záznam s názvem Mistrovství ČR mužů a žen (16.-17.3.2019) Ostrava.

Více

Výsledky

Do ročníku 2019 jsme vložili nový záznam s názvem Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (23.-24.2.2019) Praha-Stromovka.

Více

Výsledky

Do ročníku 2019 jsme vložili nový záznam s názvem Mistrovství Evropy v hale (1.-3.3.2019) Glasgow.

Více

Všechny


Podporují nás

Město Hodonín

Jihomoravský kraj

Moravské naftové doly

Teamstore


Asport


Jih 2000


Hotel Panon Hodonín


S auto group


Papírenské zboží Hodonín


AF Power


S auto group


Korelis - LED design, svítidla, projekty