Aktuálně

Michaela Knotková získala na mistrovství ČR zlato

Vnorovská rodačka, žákyně sedmé třídy Základní školy U Červených domků v Hodoníně, loňská vítězka sedmé Olympiády dětí a mládeže, čtvrtá z loňského Mistrovství republiky žactva na dráze bojovala na třísetmetrovém oválu jablonecké haly o další vavříny na její oblíbené trati o délce 800 m.
Na halové Mistrovství ČR žactva vyslal náš klub pouze jednu zástupkyni. Výkonnostně a zdravotně v pořádku byla pouze již zmiňovaná Michaela Knotková, která svými výkony v halové sezoně patřila do úzkého okruhu kandidátek na jednu z medailí. Ačkoli patří šikovná běžkyně věkem stále ještě mezi mladší žákyně, závodu se rozhodně nebála a až o dva roky starším soupeřkám již v sobotním rozběhu osmistovky jasně ukázala, že si místo v osmičlenném finále zaslouží. Michaela suverénně postoupila z prvního místa a časem 2:31,69 minuty pošetřila síly na nedělní finále.
V nedělním finále si svěřenkyně trenéra Antonína Slezáka vedla po taktické stránce jako zkušená atletka, dokonce lépe než všechny soupeřky. Mladá běžkyně dokázala především perfektně rozložit síly a sto metrů před cílem zaútočila na do té doby vedoucí závodnici, kyjovskou Annu Výletovou. Ta už nedokázala na nástup Knotkové odpovědět a Michaela si tak doběhla pro své první velké vítězství. Časomíra se zastavila na hodnotě 2:25,87 minuty.
Knotková je kromě výborné půlkařky také nadprůměrnou sprinterkou. To dokázala na halovém Meziměstském utkání Praha - Brno mladšího žactva. Zde překvapila nečekaným dublem. Z vítězství se radovala nejen na trati 800 m za výkon 2:31,40 minuty, ale vytřela zrak také sprinterkám na trati o poznání kratší, a to na 150 m. Zde si dokázala vylepšit osobní maximu na 20,09 s a zlepšila tím i vlastní okresní maximum (doposud 20,80 s). Pomohla poté i smíšené štafetě na 4 x 200 m ke 3. místu. Celkově výběr Brna bohužel s výběrem Prahy prohrál.
 

Zpět


Novinky

Výsledky

Do ročníku 2020 jsme vložili nový záznam s názvem MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (2.2.2020) Ostrava.

Více

Výsledky

Do ročníku 2020 jsme vložili nový záznam s názvem MMaS staršího žactva (1.2.2020) Ostrava.

Více

Výsledky

Do ročníku 2020 jsme vložili nový záznam s názvem MMaS mladšího žactva (31.1.2020).

Více

Výsledky

Do ročníku 2020 jsme vložili nový záznam s názvem Elán Mítink (26.1.2020) Bratislava.

Více

Všechny


Podporují nás

Město Hodonín

Jihomoravský kraj

Moravské naftové doly

Teamstore


Asport


Jih 2000


Hotel Panon Hodonín


S auto group


Papírenské zboží Hodonín


AF Power


S auto group


Korelis - LED design, svítidla, projekty