Aktuálně

Další letenka do Doněcku, tentokrát pro Filipa Sasínka

Další letenka do Doněcku, tentokrát pro Filipa Sasínka
Také Filip Sasínek si po Veronice Paličkové řekl o letenku na Mistrovství světa 17letých v ukrajinském Doněcku. V neděli 12.5. na mítinku v německém Pliezhausenu zaběhl 2 km s překážkami za 5:56,33 minuty a vyhověl tím ostrému limitu, který byl nastaven na 6:00,00 min. Svůj osobní rekord z konce minulého roku tím pokořil o čtyři a půl vteřiny. Mezi dospělými obsadil v nabité zahraniční konkurenci 10. místo.
Druhá zástupkyně, Tereza Korvasová, bojovala na hladké trojce a byl z toho osobní rekord 10:06,68 min. Své okresní maximum z minulého roku vylepšila o více jak 15 vteřin. Absolutní osobní maximum z haly zlepšila o téměř 11,5 vteřiny. Do limitu na MS dorostenců jí schází ubrat ještě více než jednou tolik (9:53,00 B limit, 9:50,00 A limit). Věříme, že se Tereze podaří limit pokořit.
V sobotu 11.5. o vylepšení svého nejlepšího času sezony bojovala v rámci závodu Olympic Hopes Natálie Kolajová. Její letošní nejlepší čas 2:11,54 minuty na 800 m vládne českým tabulkám. Na svitavském stadionu se jí ve větrném závodě bohužel zlepšení nepodařilo. I tak časem 2:13,76 min. nenašla v závodě přemožitelku. Druhá v cíli Slovenka Štefundová zaostala o více než 4 vteřiny, největší tuzemská konkurentka Kolajové Eliška Nerudová doběhla třetí v čase 2:18,02 min.

Výsledky z Pliezhausenu zde
 

Zpět


Novinky

Aktuálně

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuálně s názvem Co nás čeká v nejbližší době.

Více

Aktuálně

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuálně s názvem SpoluNaStartu 1.6.2020.

Více

Aktuálně

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuálně s názvem Tréninky atletických přípravek .

Více

Aktuálně

Přidali jsme nový článek v sekci Aktuálně s názvem Otevření areálu ČD od 11.5.2020.

Více

Všechny


Podporují nás

Město Hodonín

Jihomoravský kraj

Moravské naftové doly

Teamstore


Asport


Jih 2000


Hotel Panon Hodonín


S auto group


Papírenské zboží Hodonín


AF Power


S auto group


Korelis - LED design, svítidla, projekty